Kiara Tito është një nga vajzat më simpatike të ekranit, që ka qenë mjàft aktive në televizion që nga fillimet e karríerës së saj.

Moderatorja feston sot ditëlindjen dhe mbush 25 vjeçe.

Për të prítur e festuar këtë përvjetor të réndésishëm, Kiara mblodhi në një festë gjithë miqtë e saj të ngushtë.

Moderatorja ka orgànízuar në mesnatë një festë, që ka pasur si tematikë “tropical vibes”.

Në këto ditë të ftohta, Kiara ka sjellë verën me ditëlindjen e saj, të cilën gjithë të ftùarit duket se e kanë shijuar shumë.

Moderatorja kishte zgjedhur që për ditëlindjen e saj të vishte një fustan të shkurtër me ngjyra e plot shkëlqim, i cili vinte i hapur në pjesën e dekòltesë.https://www.photojoiner.net/image/tAQ5TEDd

Nga pamjet e publíkuara në rrjetet sociale shihet se edhe torta ishte përshtatur me tematikën e ditëlindjes, duke ju afruar stilit tropikal.

Kujtojmë se disa muaj më parë moderatorja u infektua me Covid-19 dhe u detyrua të izolohej në shtëpi.

Ajo tregoi se fatmirësisht e kishte kaluar me símptoma të lehta koronavírusin.

Madje askush nuk e vuri re që ajo ishte inféktuar, derisa e zbùloi vetë në rrjete sociale duke publíkuar një foto të saj pasi e kishte fituar lùftën me vírusin.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur