Në Shkurt “Dua të të bëj të lumtur” do të rikthehet në ekran. Arbana ka bërë të ditur sot se programi do të vijë me ndryshime e një ndër to është studio.

Moderatorja ka publikuar një video ku studio e emisionit shihet përplot me drita.

“Ndërsa në studion e ‘Duas’ këtë vit më shumë dritë, më shumë shkëlqim, më shumë yje”, shkruan Arbana.

Pak ditë më parë Arbana tregoi se i ftuar special do të jetë edhe aktori i mirënjohur Robert Ndrenika.

“Dua te? te? be?j te? lumtur” rikthehet ne? 6 shkurt ne? Top Channel dhe bashke? me te? do te? rikthehen edhe Artiste?t me A-te? madhe (si Ndrenika) te? ke?tij vendi.”

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur