Në këtë prag të ndërrimit të viteve, këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit një set me foto të reja, ku pozon e veshur me të kuqe dhe duket mjaft tërheqëse.

Xhensila Myrtezaj me joshëse se kurrë në fotot festive

Këngëtarja e cila tashmë numëron 1.7 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, teksa pozoi tepër joshëse, ju bëri thirrje gjithë fansave të besojnë në magjinë e sezonit.

Rag’n’Bone Man zbulon se humbi dëgjimin për dy javë pasi mori një infeksion në vesh
Me një fustan të kuq që i qëndron pas trupit dhe me gjoksin e ekspozuar, Xhensila dukej më tërheqëse se ku  rrë.

Deputeti i njohur 'shkak' që Xhensila dhe Besi janë bashkë | Lajmi i Fundit | Lajme Shqip | Gota News

Me poshte shty pni njeren nga videot mjaft interesante.

E pabesueshme si janë njoftuar Xhensila dhe Besi (Foto) - Lajmet e fundit - Zëri