Era Rusi, një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri dhe me një zë mjaft të veçantë sot ka humbur një njeri shumë të shtrenjtë, gjyshen e saj.

Ajo e ka dhënë këtë lajm përmes një postimi në Facebook. Mesa duket për të dhe familjen e saj festat e fundvitit do jenë të zymta nga kjo humbje.

“Gjyshen time të shtrenjtë sot e thirrën engjëjt”, ka shkruar Era në mbishkrimin e fotos. /tvklan.al
img class=”wp-image-999999349990″ src=”https://tvklan.al/wp-content/uploads/2020/12/Screenshot_4-19.jpg” alt=”” />