Rep artisti kosovar Gramoz Aliu i njohur si Mozzik ka qenë i ftuar në emisionin e verës në T7, “Sonte”.

Ai pos tjerash foli edhe për muzikën e tij.

I pyetur nga prezantuesja e emisionit Adelina Hasani se
cili ishte qëllimi i tekstit të këngës ‘Madonna”, ai u përgjigj me humor,
transmeton Gazeta Express.

“N’varet qysh e kupton ti”, tha ai duke treguar edhe për
reagimet e shakatë e ndryshme që janë bërë.

Përgjigjen dhe intervistën e plotë e gjeni më poshtë.