Raportohet se reperi po refuzon të takohet me yllin televiziv.

Krijuesi i hitit ‘All Day’, 43 vjeçar, ka ngjallur shqetësim ditët e fundit me një seri postimesh të çrregullta në mediat sociale dhe një paraqitje të çuditshme në një miting për fushatën e tij presidenciale në Karolinën e Jugut – gjatë së cilës ai qau në mënyrë histerike, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net

Pas pretendimit të tij tronditës se çifti kishte planifikuar të abortonte fëmijën e tyre të parë dhe e kritikoi aktivisten Harriet Tubman  tani është pretenduar se ai ka pasur shumë pak komunikim me yllin Keeping ‘Up With the Kardashians’, 39 vjeç, këtë javë.

Burimet thanë për TMZ se Kim ka bërë përpjekje për të biseduar me burrin e saj për gjendjen e tij mentale, por ai nuk është “i pranueshëm” dhe i hodhi poshtë sugjerimet e saj që ajo fluturoi në fermën e tyre në Wyoming, ku aktualisht ai është duke qëndruar.

Kim – i cili ka North, Saint, Chicago dhe Psalmin, me reperin – u tha se ishte e shqetësuar për sjelljen e tij për ca kohë.