Çifti janë nga më të përfolurit në shoubiz.

Tash e disa muaj Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë bërë publike lidhjen e tyre, dhe dyshja momentalisht janë për pushime në Shqipëri.

Sara së fundmi ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram, një foto ku shfaqet e shtrirë në plazh me bikini, dhe në mesin e komenteve është edhe ai i reperit.

“O sheqer”, ka shkruar Ledri në foton e të dashurës.

Ndryshe, kohët e fundit po qarkullojnë lajme se çifti janë në pritje të fëmijës së parë, por një gjë të tillë ende dyshja se kanë konfirmuar.