Sarah Berisha, është njëra nga blogeret kerkuara dhe më të dashura shqiptare.

Ani pse me këtë profesion ajo nuk kishte famë të madhe, vëmendjen më të madhe ajo e mori me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Vip.

Madje, nga ai format ajo doli më fituesja, sepse aty njoftoi dashurinë e jetës, DJ PM.

Lidhje e tyre fatmirësisht po vazhdon të funksionojë mirë edhe jashtë, pasi ata vazhdimisht janë bashkë.

Sarah, ka postuar një video te Pm i cili sic duket ishte nervozuar.

“Arsyeja pse une bahna nervoz është, se unë kam mu nis ne ora 9 (pasdite), dhe Sara e gjen kohen me shku me hanger buke 10 minuta ne 9-te”, degjohet teksa thot Pm ne video./InfoKosova/

Shiko videon: