Banorja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli Nura është vënë sërish në qendër të vëmendjes. Përveç përfshirës së saj në debate të ndryshme me banorët, ajo këtë herë ka nxitur ata duke treguar linjat mahnitëse në xhakuzi.

Mbrëmë (e shtunë) disa prej banorëve vendosën që të relaksoheshin së bashku në xhakuzi dhe padyshim format trupore të Xhulit ishin në fokus.

E veshur me bikini të zeza, bukuroshja nga Drenica dukej tejet atraktive ndërsa shikimin nuk ia ‘ndanin’ as banorët meshkuj.

Ndërkohë, kujtojmë që Xhuli u kthye ndër konkurrtet më të komentuara edhe për debatet me reperin nga Shqipëria, Stresin.

Të dy vazhdojnë herë pas here të debatojnë dhe ngacmojnë njëri-tjetrin ndonëse kanë bërë paqe. Ndryshe, rikujtojmë që banorët e BBVK janë në garë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh./insajderi

Shiko foton: