Artistja, Rina Balja njihet si një nga femrat më atraktive në estradën shqiptare, këngëtarja edhe këtë herë është shfaqur joshëse në paraqitjen e radhës.

Balaj ka pozuar mjaftë provokuese e veshur me një bluzë kroset të zezë me dekolte të hapur dhe një palë xhinse me model të hapur anash.

Ajo zbuloj edhe tatuazhin e ri të realizuar në pjesën e pasme në fund shpinë.

Kështu nuk munguan mijëra pëlqime dhe komente pozitive për dukjen e saj që morri vëmendje. /Kosovarja/

Shiko foton: