Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka tash e sa kohë që është zhvendosur përtej oqeanit.

Ajo u shpërngul në New York të Shteteve të bashkuara, me qëllim për të ndjekur ëndrrën amerikane.

Dhe duket se deri më tani Flaka ka bërë një rrugëtim të mirë atje, pasi ka filluar të jetë pjesë e organizimeve dhe komunitetit artistik në New York.

Këngëtarja nga Gjakova, Flaka Krelani ka marrë vëmendje me fotosesionin e fundit.

Në Instagram publikoi disa imazhe ku ka marrë poza mjaftë joshëse duke vënë në pah barkun e sheshtë si dhe këmbët joshëse.

Edhe pse e ka lenë anash muzikën, zeshkania seksi po kujdeset të bëj për vete qindra fansa falë bukurisë së saj.

Shiko foton: