Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Së fundi ka realizuar projektin e ri të quajtur, Ciao i cili është pëlqyer shumë.

E së fundmi ajo ndarë një foto shumë bukur të saj.

Flokët e saj të stiluar detajisht bien në sy./ORAinfo/