Artistja e njohur, Rina Balaj mbetet ndër emrat më të komentuar të estradës shqiptare.

Krahas karrierës, ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku për fansat sjell fotosesione të ndryshme.

Njëjtë ka vepruar edhe së fundmi, kur Rina u shfaq terheqse dhe në formë të mirë në disa foto të reja duke vënë në pah format e të trupit.

E veshur me një palë sytjena sportive të kombinuara me xhinse ndërsa shihet me flokët të shkurtra dhe pa makijazh, krijuesja e hitit “Bad Rosita” dukej në super formë./telegrafi