Ana Kabashi njihet si një nga femrat me trupin e saj më në formë.

Përmes fotografive shumë provokative, Ana merr gjithmonë vëmendjen që e dëshiron, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka pozuar e veshur shumë ngushtë dhe mjaftë e zjarrtë.

Por lind pyetja, se ka veshur të brendshme, pasi veshja e ngushtë I kishte vizatuar çdo pjesë të trupit./InfoKosova/

Shiko foton: