Arta Nitaj kohëve të fundit po komentohet shumë ne media rozë.

E kjo për shkakun të skandalit të cilën britanezi ia publikoj fotografit dhe bisedat në të cilat Arta i kishte kërkuar nje personi ‘5 mijë euro për një natë’, shkruan InfoKosova.

Së fundi, ajo ka pozuar si asnjëherë më parë.

Këpucat e saj mjaftë të larta morën mjaftë shumë vëmendje./InfoKosova/

Shiko foton: