Ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re.

Ajo pothuajse i është përkushtuar vetëm familjes.

Megjithatë Zaimina u qëndron afër fansave përmes postimeve në rrjetet sociale.

Së fundi këngëtarja ka ndarë imazhe nga pishina, ku po duket tejet tërheqëse dhe pr.ovokative./InfoKosova/