Ato sollën bashkëpunimin e tyre të parë këtë verë i cili menjëher u kthye në hit.

Bëhet fjalë për Kidën dhe Dafina Zeqirin.

Dyshja si duket jo vetëm në koncerete por edhe në përditshmëri po kalojnë shumë kohë bashkë.

Së fundi ato kanë realizuar edhe një fotosesion më njëra-tjetrën, të veshura njësoj ato po duken sikur të ishin motra./InfoKosova/