Donjeta Morina, është nga këngëtaret e reja që po shijon suksesin me këngët e bukura.

Herë pas herë ajo sjell imazhe të bukura e atraktive për fansat e saj.

Së fundi ajo ka ndarë imazhe të rëja në llogarinë e saj në Instagram.

Veshur me kostum, të zi, dhe gjoksin në pak këngëtarja po duket tejet tërheqëse./InfoKosova/