Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismaili vazhdon të sjell imazhe te ndryshme dhe të jetë në qendër të mediave rozë.

Ajo mahnit me format e saj trupore sa herë që sjell imazhe të reja.

Arbenita vazhdimisht ndanë imazhe tërheqëse më ndjeksit e saj në Instagram.

Në një fotografi modelja shfaqet teksa mbanë gjoksin me duar dhe kjo pozë e bën atë edhe më atraktive./InfoKosova/