Jonida Voshi është nënë dhe kjo nuk dallohet në format e saj trupore.

Ajo kujdeset që gjithmonë të jetë e kuruar deri në detaje.

Së fundmi publikoi një foto e veshur në fustan të shkurtër.

Në pah ka vënë kënbët e saj të formësuara./InfoKosova/

Shiko foton: