Është ‘nona e stilit’.

Behet fjalë për Era Istrefin, një emër jo shumë i gjatë në skenë por që beri shumë zhurmë, shkruan InfoKosova.

“BonBon” ishte kënga me të cilën Era depërtoj përtej kufijve shqiptar.

Së fundi ajo ka publikuar këngët “Bebe” dhe “Tkrkt” ku pa dyshim se u priten mjaftë mirë.

Ajo gjatë përformances të këtyre këngëve, Era kishte provokuar fansat teksa kap te pasmet me duar./InfoKosova/

Shiko foton: