Megi Pojani është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Kjo fal gjithë provokimeve që bënë në rrrjetet sociale.

Përpos asaj, Megi është edhe një femer terheqese e cila mahnit vazhdimisht me stilin e saj, por shpesh here ajo është akuzuar edhe për editim të tepërt të fotografive,

Njejt ka ndodhur edhe së fundi pasi një faqe në instagram ka hedhur një imazh në të cilin shfaqet modelja gjatë gjirimeve të klipit “Katile” dhe mund ta vërejm diferencën./InfoKosova/