Fjolla Morina është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndanë me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme.

Edhe pse ka kohë që nga viti 2020 që nuk ka lansuar projekt të ri muzikorë, ajo po e shijon jetën në forma të tjera duke pushuar dhe shëtitur në vende të ndryshme.

Këngëtarja Morina e tregon në shumë fotografi se është fanse e veturave luksoze dhe së fundi e zbuloi të ren e saj.

Nën shoqërinë e një mikeje Fjolla ka postuar video në InstaStory duke vozitur veturë të tipit “Porsche”./kosovarja