Sara Hoxha është një emër mjaft i komentuar në mediet rozë.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur

Së fundmi, Sara ka zbuluar se është duke qëndruar në Barcelonë bashkë me një shoqe të saj.

Nga atje nuk munguan edhe disa imazhe të Sarës ku duket joshëse dhe me shumë stil./GazetaBlic/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur