Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka publikuar projektin e ri muzikor “Faj” që duket se ia dedikon romancës së saj që lindi brenda shtëpisë së Big Brother VIP me aktorin Donald Veshaj.

“Kjo ndjenjë e jona, as mua, as ty nuk po na pyet”, thotë Beatrix Ramosaj ndërsa sugjeron që të gjithë të dëgjojnë anën e saj të historisë.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur

Kjo këngë filloi të dëgjohet në masë të madhe dhe komentet ishin nga më të ndryshmet.

Vëllai i Trixës, Alban Ramosaj i cili bashkë me këngëtaren u përkujdes për tekstin bëri komentin më të bukur për motrën e tij,“Shumë krenar me ty engjulli im”, shkroi ai në gjuhën angleze./GazetaBlic/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur