Këngëtarja Mimoza Shkodra nuk është e përfolur vetëm për jetë ne saj artistike por edhe përsa i përket jetës private.

Gjithashtu ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto dhe video nga përditshëmria e saj.

Siç dhe duket këngëtarja ka dalë pak nga vetvetja duke publikuar foto sensitive.

Ajo paraqitet me një fustan të shkurtër ku teksa është e përkulur reklamon si rrallëherë gjoksin e saj.

Ndërsa në video ajo ka treguar të pasmet e saja e perfekte.

Ky postim i këngëtares u pëlqye dhe u komentua shumë nga ndjekësit e saj të cilët e shihnin për herë të parë me veshje provokuese.

Shiko Videon: