Arbenita Ismajli është një ndër femrat më të zjarrta me trupin që ka.

Duke qenë e dalluar me stilin e saj, në çdo kohë duket perfekte dhe shkëlqen, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që pozon në forma të ndryshme duket gjithmonë perfekte dhe person i dalluar me shumë fotografi që poston.

Këtë herë, me një pozitë interesante ajo ekspozon gjoksin gjigant dhe e dëshmon që është person i dalluar.