Arjan Konomi dhe Bora Zemani u bënë shumë të përfolur me pjesëmarrjen në emisionin Përputhen.

Ata janë bashkë edhe këtë sezonë ndërsa kanë fituar zemrën e publikut, shkruan InfoKosova.

E autorja e emisionit Olsa Muhameti postoi një video ku shihen Bora e Arjani të lodhur.

Ajo i kap në këtë moment ndërsa tregon se të gjithë thonë se është bukur të punosh në television shikoji si janë bërë këta të dy./InfoKosova/

Shiko videon: