Luana Vjollca është njëra ndër moderatoret më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar.

Kjo për shkak punës së saj të palodhshme që bën e shumëçka tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Ajo vazhdimisht komentohet për paraqitjen e saj dhe çdo postim në rrjete sociale merr vëmendje të madhe.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi ku në sy ka rënë një video që moderatoja ka postuar në llogarinë e saj në Intagram.

Ajo ka pozuar e shtrirë në shtrat duke u dukur mjaft provokuese. /Kosovarja/