Ish – konkurentja e “Për’puthen” Antoneta Berisha, së fundi bëri deklaratë se është e interesuar për një burr të moshës 40 vjeqare dhe kush është i till ti shkruaj.

Por, si duket është bërë pishman për deklaratën që ka bërë.

Së fundi, ka postuar një fotografi nga dritarja e një aeroplani ku thoshte se po largohet nga Shqipëria për shkak të kërkesave.

“Po largohem nga Shqpëria për shkak të fluksit + 40.

Shihemi kur të qetësohet situata”, kishte shkruar bukuroshja bashkangjitur me një emoji duke qeshur.

E tha këtë me shaka apo dëshiron të tregoj se interesimi për ta marë nuse ish – konkurentën është duke u rritur mbetet të shihet.