Ish-konkurrentja e Përputhen, Antonela Berisha ka bërë një ndryshim të vogël në pamje, por që sërish i ka dhënë një hije tjetër.

Antonela ka prerë balluket dhe këtë e ka treguar me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo duket e lumtur me ndryshimin e bërë dhe ndjekësit e kanë komplimentuar.

Kujtojmë se këto ditë Antonela është komentuar shumë në rrjet, pasi është parë shumë afër dhe pothuajse kudo me Mevlanin.