Anisa Mukaj shquhet për format e fizikut të saj.

Modelja shqiptare ka pozuar me një palë bikini të zeza, të cilat i zbulojnë më shumë se që duhet.

Janë ndjekës të shumtë të saj që e kanë duartrokitur për këtë paraqitje,derisa disa të tjerë edhe i kanë dhënë kritika.

Por, duket se Anisës fare nuk i bëjnë përshtypje komentet negative, ajo me plotë dëshirë ka pozuar në këtë formë./IndeksOnline/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur