Oriola Marashi gjithmonë është cilësuar si një nga modelet shqiptare e cila nuk i ndal provokimet në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka provokuar fansat jo vetëm me foto por dhe me tekstin e shtuar krah saj.

Kur ai më kërkon mua t’i dërgoj no.udo,”- shkruan Oriola Marashi në rrjete sociale.

Pak javë më parë bukuroshja u përfol të ishte në një lidhje me futbollistin me origjinë nga Kosova, Eros Grezda.

Ata u fotografuan dorë për dore në pushimet e tyre në Meksikë, dhe menjëherë në media u aludua se mes sportistit dhe bukuroshes kishte një romancë.