Zeshkane, e bukur janë këto pak nga ato që mund ta përmbledhim bukuroshen dhe aktoren e njohur Arta Nitajn.

Bukuroshja pejane po vazhdon ta marr vëmendje me postimet e saj edhe gjatë kohës sa është në Kosovë.

Ajo se edhe çka e bëri të famshme e më të dashur për publikun është piëkrisht paraqitja e saj.

Për Artën madje thuhet se punon në Dubai në njërin prej klubeve nate atje.

Së fundmi, ajo paraqitet me pantollona, e që në xhinse janë të vizatuara buzët.