Ana dhe Arsimi janë çift e kjo nuk ka më dyshim pas fotove e videove ku dy ish-konkurrentët e “Përputhen” janë kapur mat. Madje tani duket se kanë vendosur të mos fshihen më nga sytë e publikut dhe Arsimi e ka pranuar hapur që i mungon Ana.

Pak ditë më parë Arsimi u nis për në Zvicër dhe nga atje ka realizuar një pyetësor nga ndjekësit në Instagram. I pyetur se cili person në Tiranë i mungon më shumë, ish-konkurrenti shkruan se e ka marrë malli për “zemrën e tij”, dhe për djemtë e “Për’puthen” që i ka bërë shokë.

Ndjekësit nisën ta pyesin se cila është “zemra e tij” dhe Arsimi u përgjigj: “Do ta zbuloni kur të vijë koha dhe pyetjet me Anën mund të sqarohen.”

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur