Tre ditë më parë Dafina Zeqiri zbuloi se është infe ktuar me Koronavirus. Mirëpo, me anë të një postimi të bërë së fundmi, këngëtarja ka treguar se ka një javë që e vuan.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një video nga makina, ku shihet me maskë në fytyrë dhe me sy të lodhur nga vir usi. “U bë një javë. Një tjetër do të ikë. Koha për të bërë disa analiza”, ka shkruar Dafina.

Kujtojmë se ajo ka treguar se ka humbur nuhatjen. “Është zyrtare…nuk mund të nuhas asgjë!”, shkroi Dafina pak ditë më parë.