Në fillim të muajit shkurt, emisionit “Për’puthen” ju bashkua një djalë i ri, Arsimi, i cili tërhoqi menjëherë vëmendjen e vajzave.

Ai ishte konkurrenti i parë me origjinë nga Maqedonia, por gjatë prezantimit të tij Arsimi tha se prej vitesh jeton e punon në Zvicër.

Mirëpo asgjë nga këto nuk ju tërhòqi më shumë vëmendjen vajzave se sa fakti që ai ishte baba i një djali.

Ana takim 4 minuta me Arsimin: Nëse përputhem, vajzën do e marr me vete në Zvicër - Top Channel

Arsimi tregoi se ai është baba i një djali 3-vjeçar të quajtur Lion. Madje ai zbùloi një tatuazh në krahun e tij, ku kishte gdhéndur portretin e vogëlushit.

Arsimi tha se djali jeton me nënën e tij në Zvicër dhe se takohet me të vetëm gjatë fundjavave.

Pikërisht i vogli u bë shkàk që Arsimi të lërë përfundimisht “Për’Puthen”. Ditën e sotme në përfundim të emisionit ai tha se do të largohet për shkàk të disa arsyeve private.

I pyetur më tej nga Bora, ai tha se duhet të rikthehet në Zvicër për t’i bërë disa vizita djalit të tij.

Djalin e tij, Arsimi e prezantoi edhe para disa ditësh në rrjete sociale.

Ai publikoi në Instagram një foto të djalit, teksa të gjithë vunë re ngjashmërinë e madhe që ai kishte me të.

Sa i përket “Për’puthen”, kujtojmë se Arsimi pati një takim shumë interesant me Sarën dhe u duk se mes tyre kishte shumë kimi.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur