Gjatë këtyre javëve, në emisionin “Për’Puthen” u bë nami për shkàk të shérreve të mëdha që ndodhën në studio mes konkùrréntëve.

Fillimisht Jasmina dhe Sara, të cilat u zùnë për Andin dhe príshën shoqërinë e tyre.

Gjatë puntatave, dy vajzat oféndonin shpesh njëra-tjetrën dhe u hòqën nga rrjetet sociale.

Ato deklaruan se shoqëria e tyre u prísh dhe të gjithë i dinin “àrmike”.

Po ashtu edhe Elvisin me Antonelën, teksa kjo e fundit shpérthéu në lòt nga statusi thùmbues i Elvisit, pas puthjes së saj me Atdheun.

Elvisi publikoi foton e një litari duke “dùnuar” Antonelën, ndërsa opinionisti Arjan Konomi kërkoi që konkùrrénti të përjàshtòhej nga “Për’Puthen”.

Po kështu menduam edhe për Elvisin dhe Antonelën, “àrmiq të përbetuar” të njëri-tjetrit. Por gjërat s’qenkan siç duken!

Faqja “Vipat e Bllokut” në Instagram ka publikuar një story të Jasminës në Snapchat, ku tregojnë se shihet në tavolinë me Sarën, Antonelën dhe Elvisin.

Pra çdo gjë ndodh për një arsye: ashtu thotë skénari ashtu do te behet!

Duket se ata ndodhen në një ambient me muzikë, teksa festojnë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ndaj, ky bashkim ka ngritur shumë pikëpyetje tek ndjékësit e emisionit. Edhe shérret Jasmina-Sara dhe Antonela-Elvis kanë qenë me skénar?

Asnjëri prej konkùrréntëve s’ka reaguar ende pas postimit që po bën tashmë xhíron e rrjetit.