Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, Melisa Lleshi ka fituar mijëra fansa në vendin tonë.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndàn me ndjàkësit të rejat nga jeta dhe karriera e saj.

Melisa vendosi më herët që të híqte dorë përfundimisht nga programi “Për’Puthen” pasi nuk ndjehej mirë me veten e saj.

Ndërkohë, është aluduar herë pas here në rrjet për një lídhje të mùndshme mes Andit dhe Melisës.

Në rrjete sociale qarkùlluan disa foto të Andit dhe Melisës, të cilat i bënë të gjithë të dyshònin se ata janë realisht në një lòdhje mes tyre.

Mirëpo, ata të dy i kanë mòhuar gjithmonë fjalët që janë në një romancë dhe kanë treguar se “kafja serioze” mes tyre nuk u pi asnjëherë.

Por, ndjékësit i janë vënë pas çiftit dhe duan me patjetër që ata ta pranojnë faktin që janë çift, pasi numërojnë edhe fansa të shumtë që gjithashtu kanë hapur llogari me emrat e tyre.

Së fundmi, Andi dhe Melisa janë fotografuar duke bërë shopping së bashku. Ndërkohë, duket se Melisa ka një përgjigje për këto dyshime që kanë bërë xhiron e rrjetit.

Mbrëmjen e sotme, në një intervistë 60 sekondëshe për ‘Prive’, ajo vazhdin për ta mòhuar që është në një lídhje më Andin.

Gazetari: A parapëlqen meshkujt zeshkanë apo bjondë?

Melisa: Zeshkanë, por jo zeshkanë të mbyllur.

Gazetari: Si Andi diçka?

Melisa: Joo…

E pyetur nga gazetari se a ka pasur màrrëdhànie intíme me Andin, ajo u përgjigj e prérë “JO”.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur