Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më ndjékësit të rejat nga jeta dhe karriera e saj.

Së fundmi, Melisa ka shpërndarë me fansat e saj foton e saj në një studio muzikore, ndërsa qëndronte para pianos.

“E dua edhe pikë”, ka shkruar ajo bashkëngjítur fotos të cilën e shoqëron me një emoji që nénkupton “Coming Soon”.

Siç duket, ajo ka parélajmëruar ndjékësit e saj se diçka e re po vjen nga ana e saj.

Kujtojmë se Melisa vendosi më herët që të hiqte dorë përfundimisht nga programi “Për’Puthen”.Ajo u shpreh se për shumë ditë me radhë është ndjérë nén présion psíkologjík dhe se e ndjénte që nuk do të gjente dashurinë e saj në “Për’Puthen”.

“Nuk mbàj dot më”– u shpreh konkùrréntja duke veçuar thashéthémet e shumta si arsyen kryesore për màrrjen e vendimit të saj.

Melisa tregoi se kishte një ngàrkesë emocíonale për shkàk të sùlmeve të shumta të konkùrréntëve me njëri-tjetrin, ndàj kishte disa javë që kërkonte të largohej.

Disa ditë më parë, ish-konkùrréntja e “Për’Puthen”, Melisa Lleshi, publikoi këngën e saj të parë duke realízuar kështu ëndrrën që mbànte në sirtar prej 7 vitesh.

Projekti i parë në muzikë i Melisës u titullua “U kry”, projekt ky që u realizua nga Diez Production, me menaxher Bini Nebihun.