Ish-konkùrréntja e emisionit “Për’Puthen”, Melisa gjatë ditës së djeshme publikoi projektin e parë muzikor.

Melisa, një nga konkùrrùntet më të përfolura të këtij show televiziv, sapo është pròmovuar si këngëtare, duke sjell para publikut këngën me titull “U kry”.

Kënga “U kry”, është prítur si mos më mirë në publik. Këtë projekt te cilin bukuroshja u shpreh se kishte 7 vite qe e priste kete moment

Përgjatë 24 orëve kënga në fjalë ka màrrë mbí 1 milion klikime, sukses ky i paparë për Melisen.

https://www.photojoiner.net/image/VyJrHpFy

“1 milion në 24 orë “U kry”, Falemnderit për punën e palòdhur”, ka shkruar ajo mes tjerash krahas fotografisë.

Në këtë videoklip, Melisa duket tejet e bukur por edhe shumë pròvòkuese.

Programi “PërpPuthen” u bë tràmpolinë suksesi për shumë të rinjë që morrën pjesë aty.

Që nga hyrja në program, konkùrrùnteve u është rritur në mënyrë të jàshtëzàkonshme numri i ndjékësve në rrjete sociale.

Në këtë projekt muzikor, vajza nga Shqipëria shfaq edhe aftësinë e saj për të vallëzuar, ndërkohë që gjatë lëvizjeve të vallëzimit, bukuroshes i janë ékspòzuar edhe pjesët intíme.

Pati shume krítika dhe komplímenta për kengen, por ideja e shkrimit nuk është këtu. Melisa shfàqej ne klip duke kërcyer se bashku me dy balerina.

Hídhu këtej hídhu andej doli zbùluar. “Zogu” i Melises doli sheshit! Ndonëse nuk dihet nëse kjo ka qene e qëllímshme për te zgjatur jehonën e klipit disa dite me radhe apo padéshje.

Gjithsesi nëse i ka dale padéshje i themi te ketë kujdés ne klipin tjeter, nëse e ka bere qëllímisht ja arriti.