Ish-konkùrrenti i “Për’Puthen”, Fation Kuqari ka publíkuar së fundmi në Instagram një foto që shqétësonte gjithë fansat e Fifit.

Ai ka postuar në Instagram një foto, në të cilën Fifi shihet e shtrùar në spítal teksa është pa ndjénja, të paktën kështu duket nga imazhi.

Këngëtarja shihet e rréthuar nga disa aparatura që i masin të rràhurat e zemrës dhe qëndron me sytë e mbýllur në krevatin e spítalit. Duke qenë se deri më tani nuk ka asnjë ínformacíon, ndàj dyshùam se kjo mùnd të jetë skénë e ndonjë projekti të tyre të përbashkët muzikor.

Fationi ishte i ftuar disa ditë më parë në emisionin “Roped With Olsi” ku konfirmoi se ai do të marrë pjesë në një nga videoklipet e Fifit

Ndoshta kjo mund të jetë pjesë e skenave të videoklipit të tyre dhe po shpresojmë shumë që Fifi të mos ketë asnjë pròblem shëndetësor.

Për më tepër, pak minuta më parë ai ka ndarë në InstaStory një video në makinë, ku tregon se po dëgjon këngën e re të Fifit ku do të jetë pròtagonist.

Fationi ka treguar një pjesë të projektit të cilin fansat po e présin me padurim.

Image result for fation kuqari fifi

Iconstyle.al mësoi disa javë më parë se Fationi do jetë protagonist në klipin e ri të Fifit, që do të mbajë titullin “Maníac”.

Deri tani ende s’ka detaje lídhur me datën e publíkimit të këtij projekti, por duket se s’është shumë larg.