Kryetarja e partisë Lëvizja për Ndryshim Jozefina Topalli ka rezultuar pozitive me COVID. Mësohet se Topalli është konfirmuar pozitive disa ditë më parë.

Aktualisht ajo është në gjendje të stabilizuar dhe është karantinuar në shtëpi. Ditën e sotme konfirmoi se kishte rezultuar pozitiv me COVID edhe ambasadori i BE në Shqipëri Luigi Soreca.

Në 24 orët e fundit në vendin tonë u shënuan 87 raste të reja dhe 11 hu mbje je te.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur