Noizy ka një lidhje shumë të ngushtë me nipin e tij dhe nuk ngurron që shpeshherë të postojë foto e video me vogëlushin. Kështu ka vepruar edhe pasditen e sotme.

Përmes një videoje në Instagram, reperi ka treguar se ditën e ka kaluar me nipin në palestër.

Noizy duket një dajë shumë i përkushtuar dhe po kujdeset që tani t’i mësojë nipit një jetesë të shëndetshme.

Me këtë rast pamë edhe pak nga rezidenca luksoze e tij.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur