Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020.

Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të cilat kanë rrítur témpératurat në rrjet.Por, me sa duket, Kejvina aktualisht është ‘arràtisur’ drejt Dubait, ku po shijon dhe jetën lùksoze të vendit të sheíkëve.

Ndërkohë, nuk kanë mùnguar as moméntet që ajo ka ndàrë me ndjékësit nga ky udhëtim

Ajo ka publíkuar në Instagram një video teksa shihet duke hédhur pjata në tokë dhe ushqim në tavolinë.

Kejvina, shoqérohet nga një vajzë tjetër, teksa shihen duke vallëzuar dhe duke ndézur atmòsfòrën në Dubai.

“Ka lezet”, shkruan Kejvina, teksa ka publíkuar video ku thýen pjata dhe hédh ushqimin.