Dita e pare e shkolles oer vitin 2020 na ka bere nostalgjik ne te tjereve q nuk jami ne shkolle dhe jemi rritur ne nje brez tjeter.

Me sa duket neper rrjete sociale disa nga vipat shqiptar jane kthyer prapa ne kohe dhe kane nxjerr foto te tyre nga klasat fillore.

Nje nder keta eshte edhe Bes Kallaku qe ka postuar nje foto me shoket e tij nga Fushe-Kruja.

Besi eshte ai i qeshuri dhe i i veshur me kemishe, e per te gjithe ata qe nuk e njohen eshte djali me pantallona te bardha dhe kemishe blu dhe si gjithmone shfaqet i buzeqeshur dhe komik.