Modelja shqiptare, Xhensila Seferi, edhe këtë herë e ka hijeshuar rrjetin social Instagram.

Në llogarinë e saj, ajo erdhi me një imazh të “nxe htë”.

Biondia u shfaq në shtrat, e veshur me të brendshme. Edhe pozicioni se si pozoi, ishte mjaft joshës.

Duke qenë se pozoi natën, Xhensila mbase i la pa gjumë ndjekësit e saj.

Shttyppinii videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur