Robert dhe Patris Berisha ishin të ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Abc News për të festuar ardhjen e 2021.

Ata janë vendosur përballë shumë situatave dhe një ndër to ishte që Roberti u kthye në rolin e intervistuesit dhe përballë kishte Nora Istrefin, ish-gruan e tij, për ta marrë në intervistë, kjo e fundit e improvizuar nga Jonida Shehu.

“Pyetja që do të jetë kulmi i intervistës tënde me Norën”, e pyeti Jonida Shehu.

Robert Berisha: A je pishman që jemi nda? Hë moj Nora fol tash

Jonida Shehu (në rolin e Nora Istrefit): Jam shumë pishman Robert. A mund të bashkohemi?

Robert Berisha: Tash është vonë për fatin tonë. Lamtumirë përgjithmonë.

Ai ka lënë të kuptohet se i kanë dhënë fund një herë e mirë dhe nuk do të riktheheshin as nëse Nora do i kërkonte një rikthim.