Modelja bukuroshe Kejvina Kthella ishte e ft uara e rradhës në rub rikën “After P arty” të Luana Vjollcës. Ajo iu përgjigj pyetjeve të ndryshme nga jeta pri vate.

Kejvina zbuloi se është vetëm dhe aktualisht nuk ka asnjë mashkull në jetën e saj. “Jam single”, u përgjigj ajo.

Gjatë “pyet ësorit”, modelja zbuloi dhe disa detaje in time. Ajo tha se i pëlqejnë puthjet në qafë dhe meshkujt pa mjekërr.

Po ashtu, Kejvina rrëfeu se i pëlqejnë të brendshmet e thjeshta dhe në dush preferon të lahet vetëm, e shtrirë në vaskë me petale