Përputhen padyshim ka bërë shumë bujë si emision dhe gjithashtu protagonistët janë ndër personazhet më të përfolur të momentit në median rozë.

Teksa kërkojnë dashurinë në ekran, ku deri tani askush nuk ka arritur ta gjej, konkurrentët kanë gjetur diçka tjetër që është fama.

Si vajzat ashtu dhe djemtë kanë pasuruar Instagramin e tyre me ndjekës duke arritur në qindra mijëra. Por ajo që padyshim vihet re është ndryshimi i vajzave nga punata e parë në Përputhen e deri më tani.

Dikush ka humbur peshë, dikush ka ndryhuar make-up artist e dikush tjetër është kudjesur më shumë për veshjen dhe look-un në përgjithësi.

Festë gjigante për ditëlindjen e Melisës, kush nga vajzat e "Përputhen" mungoi (FOTO LAJM) - Albeu.com